درباره ما

مرکز درمان ناباروری رویش کرج در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت کرده است.با توجه به عدم وجود یک مرکز مجهز در جهت درمان بیماران نابارور در سطح استان پر جمعیت البرز نیاز به تاسیس و راه اندازی این مرکز در سطح کلانشهر کرج شدیدا احساس می شد، لذا سه تن از متخصصین متعهد اقدام به برنامه ریزی جهت تاسیس این مرکز کرده و پس از تلاش های فراوان، این مرکز در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید.فعالیت اصلی مرکز درمان ناباروری رویش ارائه خدمات درمانی به بیماران نابارور ( خانم ها – آقایان ) در تمام زمینه های ناباروری و با تکیه بر پیشرفته ترین متد های روز دنیا و استفاده از مجهزترین وسایل تشخیصی و درمانی در این امر می باشد.

تمامی پزشکان فوق تخصص مرکز از مجربترین نیروهای علمی – دانشگاهی فعال در زمینه ی ناباروری در سطح کشور بوده و در ۲ شیفت صبح و عصر مشغول ارائه بهترین خدمات درمانی به بیماران می باشند.

جهت درمان نازایی آقایان مجربترین متخصصین ارولوگ در مرکز بیماران مذکر را ویزیت و امور مربوط به درمان این بیماران را بعهده دارند، بعلاوه مرکز دارای درمانگاه های داخلی و غدد و مشاوره های ژنتیک و روانشناسی می باشد و درمانگاه های کنترل مادران باردار ( پره ناتال ) ، تشخیص و کنترل حاملگی های پر خطر نیز فعالیت دارند.

مرکز دارای مجهزترین دستگاههای لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی پیشرفته جهت انجام اعمال تشخیصی و درمانی ( برداشتن میوم ها، پولیپ، جراحی EP ) بوده و متخصصین در این زمینه آماده ی خدمت رسانی به مردم می باشند.

تلاش همکاران در این مجموعه، ارائه بهترین و جدیدترین خدمات درمانی در زمینه ی ناباروری به مردم عزیز در سطح استان البرز می باشد و تمامی دست اندرکاران مجموعه از خداوند متعال تقاضای توفیق روز افزون در اجرای این امر را دارند.